Hikayemiz

Krmino, Sistem Merkezi Markasıdır.

Nasıl başladık?

Krmino markası, oluşumu ilk olarak kendi bebeğimizin gelişini beklediğimiz zamanda, hazırlıklara başladığımız ve onun ihtiyaçlarını karşılamak adına yaptığımız ürün araştırmaları sonucunda istediğimiz görsel tasarıma ve kullanışlılığa sahip ürünler bulmakta zorlanmamız ve en başta her zaman yanımızda taşıyacağımız bir bebek ihtiyaçlarını taşıyacağımız çanta bulamamamız bulsakta fiyatlarının yüksek olması veya üretim yerinin yurt dışında olması sonucunda ve tarzından ödün vermeyi reddeden güçlü ebeveynleri mutlu etme fikriyle ortaya çıktı.

Bebek bakım çantaları çokça olsa da, hem sırt çantası olarak takılabilen hem de ev dışındayken bebeğimizin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde gidermemizi sağlayacak donanıma sahip, öte yandan da gerçekten bize ait olmasından keyif alarak takacağımız, hatta ilerde bebeğimiz büyüdüğünde onun bile kullanabileceği bir çantanın eksikliğini hissetmek her şeyin başlangıcıydı. Bununla beraber bebek çantaları anne kullanımına hitap etse de babaların taşımaktan çekindikleri modelleri kapsadığından ürünlerimizi anne ve babaların rahatça kullanabilecekleri eğlenceli tarzda tasarlamaya karar verdik.

Amacımız, bir ebeveynin bebeği için bütün gereksinimlerini sağlamasına yardımcı olurken aynı zamanda tasarıma olan sevgimizi de içine alabileceği, öne çıkan renkleri ve üzerinde bulunan deniz canlıların resimleriyle doğaya sahip çıkma ilkesiyle kişiye özel hissettiren bir anne-baba bebek bakım çantası koleksiyonu yaratmaktı. Bebeğiniz her şeyden ve herkesten önemli biliyoruz.

Bebeği olan anne ve babalar ile fikir alışverişleri sonucunda modellerimizin özellikleri ön plana çıkararak, en sağlıklı ürünler ile tasarım aşamasını bir araya getirerek yüzde yüz yerli üretim olarak butik üretime geçiş aşamalarını tamamlayarak siz sevgili ebeveynlerin beğenisine çıkmaya başladık.